Międzyrzec Podlaski: Użyli gazu łzawiącego i chcieli zabrać gotówkę

  • 17.02.2021, 09:37
  • red.
Międzyrzec Podlaski: Użyli gazu łzawiącego i chcieli zabrać gotówkę
Nieznani sprawcy napadli na jednego z mieszkańców Międzyrzeca Podlaskiego. Mężczyzna miał mieć przy sobie sporą gotówkę. Na szczęście na pomoc ruszyli mu przechodnie i udaremnili rozbój.

Nieznani sprawcy usiłowali dokonać rozboju na mieszkańcu Międzyrzeca Podlaskiego. Zaatakowali go znienacka i użyli wobec niego gazu łzawiącego. Następnie próbowali wyrwać z rąk torbę, w której znajdowała się gotówka. Mężczyzna wychodził właśnie z banku, gdzie pobrał pieniądze. Gdy napastnik do niego podbiegł, poszkodowany zaczął krzyczeń. Na szczęście zareagowali przechodnie, którzy rzucili mu się na pomoc. Dzięki ich zdecydowanej reakcji napastnicy zamierzonego celu nie osiągnęli, jednak uciekli z miejsca zdarzenia. Postępowanie prowadzi KP Międzyrzec Podlaski. Do zdarzenia doszło w poniedziałek, 15 lutego.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe