Region: Natalia walczy o tytuł najpiękniejszej. Możemy jej pomóc!

  • 27.02.2021, 10:12
  • red.
Region: Natalia walczy o tytuł najpiękniejszej. Możemy jej pomóc! www.mispolonia.com.pl
8 marca w Teatrze Wielkim w Łodzi odbędzie się gala finałowa prestiżowego konkursu Miss Polonia, na której Natalia Tarasiuk z Czuchleb (powiat łosicki) będzie miała okazję sięgnąć po bursztynową koronę. Jednak, by tak się stało potrzebuje naszych głosów. Wystarczy wysłać sms, by przybliżyć reprezentantkę południowego Podlasia do tytułu Miss Polonia!

O Natalii pisaliśmy już wcześniej, w jednym z jesiennych numerów, przy okazji wyborów Miss Polonia Województwa Mazowieckiego. Zdobyła w nich tytuł Miss Stylu, przyznany przez jury, co otworzyło jej drzwi do kolejnego etapu, który odbył się już w Warszawie. Tam weszła do grona 20 finalistek i teraz przed nią tylko rozstrzygająca gala finałowa w Łodzi. Możemy pomóc spełnić jej marzenia głosując i wysyłając sms o treści MISSPOLONIA.11 na numer tel. 73601(koszt 3,69 z VAT), głosowanie trwa do 8 marca.Natalia, absolwentka I Liceum Ogólnokształcącego w Łosicach, ukończyła licencjat na UMCS w Lublinie i kontynuuje tam studia magisterskie na kierunku Analityka gospodarcza. Realizuje też swoje pasje, związane z modelingiem i fotomodelingiem, co łączy również z pracą w Warszawie. Brała udział w wielu profesjonalnych sesjach i pokazach mody m.in..MOHITO czy Macieja Zienia. Lubi wracać w rodzinne strony, do gospodarstwa rodziców w Czuchlebach, w którym z przyjemnością pomaga przy zbiorze owoców.
Angażuje się w różne projekty charytatywne i pomoc potrzebującym. Jako finalistka konkursu Miss Polonia zrealizowała wiele działań w ramach akcji "Korona z głowy", która została zapoczątkowana w ubiegłym roku w związku z sytuacją pandemiczną i ma na celu pomoc placówkom opiekuńczym, najbardziej zagrożonym jej skutkami. Wsparła dotychczas Dom Pomocy Społecznej w Ptaszkach i Kukawkach oraz Klub Seniora Plus w Olszance. Zaangażowała się również w akcję pomocy dla Antosi Dąbrowskiej, walczącej z SMA. Zapewnia, że to nie koniec i mając tytuł finalistki zamierza go wykorzystać maksymalnie do pomocy innym, jak twierdzi piękno powinno być też z przesłaniem. 27 lutego zaplanowała akcję w Siedlcach, gdzie chce wesprzeć placówki oświatowe, działające w ramach Fundacji „ Żółty Latawiec”, przeznaczone m.in. dla dzieci z autyzmem.  Realizacja tych wszystkich inicjatyw była możliwa dzięki wsparciu i pomocy finansowej lokalnych przedsiębiorców i osób prywatnych, m.in. firmy Vito, Grupy Stefaniuk, PSB- Mrówka- Łosice, Zakładom Mięsnym Mościbrody, Salonowi Optycznemu- Marcin Stępień, dietetyczce Agnieszce Grochowskiej i wielu, wielu innym ludziom dobrej woli.

Więcej informacji o Natalii Tarasiuk znajdziecie na profilu Miss Polonia oraz jej Instagramie. 
 

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
anonim
anonim 02.03.2021, 14:24
Dokąd te włosy wysyłać, podajcie adres. Pomagadłem bym pomógł, ale gdzie tam człowiek się dopcha w tej Warszawie i Łodzi

Pozostałe