Pożegnaliśmy legendę Słowa Podlasia

  • 09.04.2021, 21:07 (aktualizacja 09.04.2021, 21:17)
  • red.
Pożegnaliśmy legendę Słowa Podlasia Tadeusz Żaczek
Dziś odbyły się uroczystości pogrzebowe ś.p. Adama Trochimiuka, którzy przez ponad czterdzieści lat był fotoreporterem Słowa Podlasia. Msza żałobna została odprawiona w parafii pw. bł. Honorata w Białej Podlaskiej. Następnie zmarły został pochowany w grobie na tzw. starym cmentarzu przy ul. Janowskiej.

W pożegnaniu naszego redakcyjnego kolegi uczestniczyli licznie zgromadzeni żałobnicy. Na mszę do kościoła mogło wejść, ze względu na reżim sanitarny, jedynie sześćdziesiąt osób, ale znaczna część uczestników pozostała na placu przed świątynią. Tysiące osób obejrzały mszę pogrzebową, dzięki prowadzonej przez Słowo Podlasia transmisję internetową. -  Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy okazali nam wielkie serca, życzliwość, wsparcie, a także odczuwają z nami żal i smutek, po tak nieoczekiwanej stracie ukochanego męża, taty i dziadka - mówi żona Adama Barbara Trochimiuk. - Pragniemy też gorąco podziękować, lekarzom, pielęgniarkom i całemu personelowi bialskiego szpitala. Dziękujemy też rodzinie bliższej i dalszej, przyjaciołom, znajomym, sąsiadom i wszystkim, za modlitwę i udział w ceremonii pogrzebowej, a także kapłanom parafii pw. bł. Honorata, którzy celebrowali mszę świętą - dodaje Barbara Trochimiuk.

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe