Gmina Biała Podlaska: Bezpłatne badania na boreliozę

  • 10.05.2021, 09:51 (aktualizacja 10.05.2021, 11:30)
  • (pc)
Gmina Biała Podlaska: Bezpłatne badania na boreliozę pixabay.com/poglądowe
Samorząd zachęca mieszkańców do bezpłatnych badań przesiewowych na boreliozę. To projekt realizowany przez Centrum Medyczne "SANITAS".

Osoby chętne mogą zgłaszać się do pracowników socjalnych Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej pod nr. tel. 83 88 89 226. Zapisy trwają do 14 maja. Należy pamiętać, że samorząd przyjmuje zapisy jedynie od mieszkańców gminy wiejskiej Biała Podlaska.

W projekcie może wziąć udział każdy mieszkaniec województwa lubelskiego w wieku 15 lat i więcej, osoba aktywna zawodowo: pracująca, pozostająca bez zatrudnienia, ale poszukująca pracy, osoba zainteresowana podjęciem pracy, które są narażone na przebywanie w miejscach występowania kleszczy (zawodowo bądź hobbystycznie), a także znajdują się w wieku aktywności zawodowej. W tym celu należy kontaktować się bezpośrednio z centrum "SANITAS".

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe