Radzyńscy technicy z laurami

  • 13.05.2021, 09:36
  • (joan)
Radzyńscy technicy z laurami fot. ZSP w Radzyniu Podlaskim/Facebook Marcin Siudaj i Mikołaj Jędruszczak z klasy 3 technikum budowlanego zakończyli etap regionalny Olimpiady „Buduj z pasją” na II miejscu
Uczeń Zespołu Szkół Ponadpodstawowych w Radzyniu Podlaskim zajął szóste miejsce na Olimpiadzie Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menadżerskich. Natomiast dwóch uczniów technikum budowlanego są już w finale Olimpiady „Buduj z pasją”.

– Krzysztof Kalenik trzeci rok z rzędu reprezentował ZSP w finale krajowym OWiUH-M. Warto dodać, że wywalczył wraz z koleżankami I miejsce dla ZSP w kategorii szkół tejże olimpiady w 2018 r. w Bydgoszczy – informuje Grażyna Dzida, dyrektor szkoły. – Sukcesy w olimpiadach zaowocowały uzyskaniem przez Krzysztofa dwukrotnie stypendium w ramach programu „Lubelska Kuźnia Talentów”.

Jak informuje dyrektor Dzida, tematem wiodącym VI Olimpiady WiUH-M 23 kwietnia 2021 r. był: „Kryzys jako zjawisko ekonomiczne w teorii i praktyce gospodarowania”. - W olimpiadzie wzięli udział uczniowie średnich szkół zawodowych, kształcących się w zawodach: technik ekonomista, technik handlowiec, technik księgarstwa, technik administracji, technik rachunkowości, technik organizacji reklamy/technik reklamy.  W etapie szkolnym uczestniczyło ok. 1800 uczniów z 75 szkół. (...)

Cały artykuł przeczytacie w radzyńskim wydaniu Słowa Podlasia z 11 maja

(joan)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe