Powiat radzyński: Budynek starostwa do remontu

  • 28.05.2021, 08:27
  • (joan)
Powiat radzyński: Budynek starostwa do remontu fot. Joanna Danielewicz
Prawie 1,3 mln zł będzie kosztować remont rozpoczynany właśnie w budynku starostwa powiatowego. Nieruchomość przejdzie termomodernizację, a remontowi poddane zostaną też pomieszczenia biurowe.

Firma wyłoniona w przetargu już weszła na teren robót.  Tym samym rozpoczyna się realizacja projektu, na który składa się docieplenie elewacji i dachu, wymiana stolarki, wymiana instalacji CO, CWU i oświetlenia oraz montaż instalacji wentylacji mechanicznej. Firma ma wykonać prace w ciągu 9 miesięcy.

Prace zostały podzielone na dwa zadania. Pierwsze to termomodernizacja budynku starostwa, a drugie to remont pomieszczeń biurowych w budynku. Całkowity koszt inwestycji to 1 294 744, 32 zł z czego dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego wynosi 85% kosztów kwalifikowanych.

(joan)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe