Biała Podlaska: Taryfy znowu odrzucone 

  • 08.06.2021, 12:00
  • Anna Chodyka
Wody Polskie, podwyżki opłat, Wod-Kan w Białej Podlaskiej
Wody Polskie po raz kolejny odmówiły zatwierdzenia taryf za wodę i ścieki, zaproponowanych przez spółkę Wod-Kan w Białej Podlaskiej. Bialska spółka ma 30 dni na przygotowanie nowych stawek. Może też odwołać się od decyzji Wód Polskich do prezesa Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie.

Bialskie Wodociągi i Kanalizacja Wod-Kan w dniu 19 kwietnia 2021 r. przedłożyły do dyrektora Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej w Lublinie nowy wniosek taryfowy będący konsekwencją wydania decyzji odmawiającej zatwierdzenia taryf z dnia 12 marca 2021 r. Jednak, również ten wniosek spotkał się z odmową.

– Została wydana decyzja odmawiająca zatwierdzenia taryfy na terenie Białej Podlaskiej. W związku z tym Wod-Kan w Białej Podlaskiej ma 30 dni od dnia otrzymania decyzji na przygotowanie nowego wniosku. Musi przedstawić ponowną kalkulację taryfy, chyba że nie zgodzi się z argumentacją  decyzji. Wtedy może złożyć odwołanie do prezesa Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie – mówi Jarosław Kowalczyk, rzecznik Wód Polskich w Lublinie. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia z 8 czerwca

Anna Chodyka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Wydymany
Wydymany 09.06.2021, 14:39
To co, teraz przyjdzie inkasent z wód-kanu i zostawi rachunek na 0,00 zł?

Pozostałe