Żegnamy aktywistkę i społecznika, założycielkę LGD Zapiecek

  • 22.06.2021, 08:51
  • Joanna Danielewicz
Nie żyje Katarzyna Krupska-Grudzień fot. Joanna Danielewicz
Inicjatorka społecznych aktywności. Przez lata dopingowała lokalne środowiska do podejmowania działań na rzecz swoich miejscowości, samorządów, stowarzyszeń. Założyła i prowadziła Lokalną Grupę Działania „Zapiecek”, z którą współpracowały lokalne społeczności. Katarzyna Krupska-Grudzień odeszła w przedostatni weekend czerwca. Miała 46 lat.

Katarzyna Krupska-Grudzień mieszkańcom powiatu radzyńskiego kojarzy się przede wszystkim z działalnością LGD „Zapiecek”. To ona powołała tę instytucję w 2008 roku, by wspierać lokalne środowiska w pozyskiwaniu funduszy i realizowaniu przedsięwzięć na swoim terenie.

„W niedzielę po długiej chorobie odeszła nasza prezes i dyrektor biura a przede wszystkim Przyjaciółka Katarzyna Krupska-Grudzień. Założycielka LGD Zapiecek, jego szefowa, największa siła i dobry duch, do końca starająca się nas wspierać swoją wiedzą, pracowitością i dobrocią. Nie potrafimy opowiedzieć co czujemy ani się w tym odnaleźć.” - głosi wpis na stronie internetowej grupy. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia z 22 czerwca

Joanna Danielewicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe