Radzyń Podlaski: Czy będą studia licencjackie w ZSP?

  • 08.07.2021, 09:34
  • Joanna Danielewicz
Radzyń Podlaski: Czy będą studia licencjackie w ZSP? fot. Adam Trochimiuk/Archiwum
Starosta Szczepan Niebrzegowski nie kryje, że rozpoczęły się rozmowy z władzami Państwowej Szkoły Wyższej w Białej Podlaskiej nad zorganizowaniem zajęć dla studentów zaocznych w obiektach radzyńskiego Zespołu Szkół Ponadpodstawowy.

- Z mojej inicjatywy zaprosiliśmy rektora PSW do Radzynia. Wystąpiliśmy z propozycją, by w naszym mieście, na bazie ZSP zorganizować zajęcia dla studentów z kierunków pielęgniarstwa i ratownictwa medycznego – informuje Szczepan Niebrzegowski.

Powiat zaoferował, że uczelnia będzie mogła korzystać z bazy ZSP w trakcie weekendów, by tu właśnie odbywały się zajęcia w ramach studiów zaocznych. – Zapewniliśmy również, ze część kadry, której wykształcenie jest zgodne z wymogami tych kierunków, też możemy zabezpieczyć – dodał starosta. (...)

Cały artykuł przeczytacie w radzyńskim wydaniu Słowa Podlasia z 6 lipca

Joanna Danielewicz

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe