Międzyrzec Podlaski: 56 uczniów z nagrodami

  • 15.09.2021, 09:15
  • Paulina Chodyka-Łukaszuk
Międzyrzec Podlaski: 56 uczniów z nagrodami fot. Paulina Chodyka-Łukaszuk
Miejska inauguracja roku szkolnego była okazją do wręczenia nagród najlepszym uczniom. Na nagrody przeznaczono ponad 26 tys. zł. 

Uroczystość, która odbyła się 8 września w Zespole Placówek Oświatowych nr 3 była okazją do nagrodzenia najlepszych uczniów za ich osiągnięcia naukowe, artystyczne i sportowe. Nagrody otrzymało łącznie 56 uczniów z miejskich szkół. Dyplomy młodym ludziom i listy gratulacyjne ich rodzicom wręczył burmistrz Zbigniew Kot.

– By osiągać takie sukcesy należy pracować nie tylko przez 10 miesięcy roku szkolnego, ale znacznie dłużej. Nic tak nie motywuje uczniów jak osiągnięcie szczytu w kulturze, nauce i sporcie. Sukcesy napawają dumą nauczycieli i przede wszystkim rodziców. Każdy dzień spędzony w szkole nie jest dniem straconym. Mam nadzieję, że ten rok szkolny pozwoli wam osiągnąć podobne sukcesy, a być może dołączą do was również wasi koledzy i koleżanki. Mam nadzieję, że nie spoczniecie na laurach i będziecie nadal szlifować swoją wiedzę – mówił włodarz.

Wyróżnionych zostało 30 uczniów w dziedzinie nauki, 13 w dziedzinie artystycznej oraz 13 w dziedzinie sportowej. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia z 14 września

Paulina Chodyka-Łukaszuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe