Gmina Wohyń: Jubileusze złote i diamentowe

  • 25.10.2021, 11:26
  • (joan)
Gmina Wohyń: Jubileusze złote i diamentowe fot. UG Wohyń
Złote gody obchodziło w tym roku 18 par z terenu gminy. Uroczystość zorganizowana przez gmine była tez okazją do świętowania godów diamentowych.

Małżonkowie przybyli na uroczystość do Gminnego Centrum Kultury otrzymali medale Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie, przyznane przez prezydenta RP. Był też marsz Mendelsona i szampan. W uroczystości małżonkom towarzyszyli przedstawiciele samorządu: wójt Tomasz Jurkiewicz, sekretarz gminy Agnieszka Buch i kierownik USC w gminie – Łukasz Korszniewicz. Parom w tym wyjątkowym dniu towarzyszył też proboszcz parafii św. Anny – ks. kanonik Henryk Kalitka.

Jubileusz 50-lecia świętowali: Elżbieta i Andrzej Adamczuk z Ostrówek , Janina i Zygmunt Grzeszuk z Ostrówek, Janina i Eugeniusz Jakowieccy z Bezwoli, Barbara i Stefan Lis z Suchowoli, Irena i Roman Markowscy z Bojanówki, Zofia i Wiktor Panas z Ostrówek, Teresa i Stanisław Piec z Wólki Zdunkówki,  Barbara i Mieczysław Skrzypczak z Świerżów, Teresa i Antoni Korneszczuk z Bojanówki, Zofia i Stanisław Korolczuk z Wólki Zdunkówki, Barbara i Konrad Kościańczuk z Wohynia, Irena i Roman Markowscy z Bezwoli, Danuta i Kazimierz Mironiuk z Lisiowólki, Lucyna i Janusz Patkowscy z Wohynia, Krystyna i Marian Sawka z Bezwoli, Wanda i Jan Tchórzewscy w Branicy Suchowolskiej, Wiesława i Włodzimierz Trościańczyk z Wohynia.

Diamentowe Gody obchodzili tego dnia Łucja i Stanisław Ładny z Ostrówek.

(joan)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe