Biała Podlaska: Ponad 400 porcji amfetaminy u 27-latka

  • 04.11.2021, 09:32
  • red.
Biała Podlaska: Ponad 400 porcji amfetaminy u 27-latka fot. Policja
Do tymczasowego aresztu trafił 27-letni mieszkaniec Sokołowa Podlaskiego. Mężczyzna, przebywający na terenie Białej Podlaskiej, miał przy sobie ponad 400 porcji dealerskich amfetaminy. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Z posiadanych przez bialskich policjantów informacji wynikało, że mieszkaniec Sokołowa Podlaskiego, przebywający na terenie Białej Podlaskiej, może posiadać znaczne ilości środków psychotropowych. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę w rejonie dworca PKP. Podczas rozmowy z policjantami mężczyzna zachowywał się bardzo nerwowo.

W trakcie prowadzonych czynności potwierdziły się też posiadane przez funkcjonariuszy informacje. W saszetce, którą miał przy sobie 27-latek ujawnili woreczek z białym proszkiem. Po przeprowadzeniu wstępnego badania policjanci potwierdzili, że jest to amfetamina, która wystarczyłaby do sporządzenia ponad 400 porcji dealerskich tego narkotyku.

- Wobec mężczyzny bialski sąd na wniosek policji i prokuratury zastosował środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadanie znacznej ilości narkotyków zagrożone jest karą do 10 lat pozbawienia wolności - informuje komisarz Barbara Salczyńska-Pyrchla, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Białej Podlaskiej.

 

red.

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Narodowiec
Narodowiec 04.11.2021, 12:20
Ubić pastuszka dealera. Wykastrować frajera.

Pozostałe