Biała Podlaska: Mieszkańców zalewa krew, a drogę ogromne kałuże

  • 24.11.2021, 09:26
  • Anna Chodyka
Biała Podlaska: Mieszkańców zalewa krew, a drogę ogromne kałuże fot. Anna Chodyka
Droga między blokami przy ul. Sidorskiej i Kolejowej nie była remontowana od lat siedemdziesiątych. Gdy tylko spadnie deszcz, zalewają ją ogromne kałuże. Trakt należy do trzech wspólnot mieszkaniowych, które nie mogą się porozumieć. Właścicielem drogi jest również miasto. Czy droga doczeka się wreszcie gruntownego remontu?

Jak zgłasza Czytelnik Słowa Podlasia, droga między blokami przy ul. Sidorskiej i ul. Kolejowej została zbudowana na koniec lat siedemdziesiątych. Od tamtej pory nikt jej nie remontował.

- Od czasu do czasu wspólnota mieszkaniowa bloku 20-22 wysypie ją żwirem, ale są to prace, które pomagają na krótki czas. Potem znów się pojawiają dziury, w których robią się duże kałuże. Drogą jeżdżą samochody po odbiór śmieci ze śmietników. Dlatego po prowizorycznej naprawie, droga ponownie ulega zniszczeniu. Uważam, że jej naprawa jest bardzo ważna, gdyż przechodzi tędy wiele osób, idących w kierunku bazaru czy centrum miasta. Brną po kostki w błocie. Teren należy do czterech właścicieli, urzędu miasta i wspólnot mieszkaniowych: ul. Sidorska 3, ul. Kolejowa 16-18 i ul. Kolejowa 20 i 22. Właściciele od lat nie potrafią się dogadać. Może w tej kwestii mogłyby zainterweniować władze miasta i pomogły naprawić drogę? – mówi bialczanin.

(...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia z 23 listopada

Anna Chodyka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Racjonalista
Racjonalista 24.11.2021, 20:59
Proponuję zaorać tę "drogę" i wysiać na wiosnę trawę.
Nisolok
Nisolok 24.11.2021, 11:11
Nikomu nie przeszkadza to tylko ludziom z tego bloku co zgłaszają !!!! Ogarnijcie się !!!

Pozostałe