Region: Będą reprezentować nas w finale

  • 01.12.2021, 09:29
  • Paulina Chodyka-Łukaszuk
Region: Będą reprezentować nas w finale fot. Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej
Niedawno poznaliśmy reprezentantów powiatów bialskiego i parczewskiego, którzy wezmą udział w finale VIII Regionalnej Olimpiady Wiedzy o Zdrowiu Psychicznym. Najlepsi na etapach powiatowych otrzymali nagrody. Słowo Podlasia jest patronem medialnym wydarzenia.

16 listopada odbyły się etapy powiatowe VIII Regionalnej Olimpiady Wiedzy O Zdrowiu Psychicznym, w której uczestniczy młodzież z sześciu powiatów województwa lubelskiego: powiat bialski, lubartowski, łukowski, parczewski, rycki i włodawski. Eliminacje powiatowe poprzedzone były etapem szkolnym, który odbył się 18 października.

Do etapu powiatowego w powiecie bialskim przeszło 16 spośród 79 uczniów z 6 szkół ponadpodstawowych prowadzonych przez powiat bialski, które zgłosiły się do olimpiady. Nad prawidłowym przebiegiem egzaminu testowego oraz wyłonieniem laureatów czuwało jury w składzie: przewodnicząca Anna Maciejczuk – psycholog z Powiatowej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Białej Podlaskiej; Marta Bogusz – pracownik Wydziału Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej oraz Anna Jureczek – pracownik Wydziału Spraw Społecznych Starostwa Powiatowego w Białej Podlaskiej.

(...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia z 30 listopada

 

Paulina Chodyka-Łukaszuk

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe