Międzyrzec Podlaski: UTW rozpoczął nowy rok akademicki

  • 04.11.2018, 16:13
  • Paulina Chodyka
Międzyrzec Podlaski: UTW rozpoczął nowy rok akademicki
Słuchacze Uniwersytetu Trzeciego Wieku zainaugurowali kolejny rok akademicki 2018/2019. W uroczystościach w Pałacu Potockich wzięli udział przedstawiciele lokalnych władz.

Działający przy Miejskim Ośrodku Kultury ośrodek cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców. W tym roku zapisało się tam już 10 nowych słuchaczy, obecnie jest ich 51. W roku ubiegłym obchodził dziesięciolecie działalności. Na uczelni działa kilka zespołów zainteresowań, słuchacze poszerzają wiedzę podczas różnorodnych zajęć, rozwijają aktywność ruchową, uczą się języka angielskiego, obsługi komputera, a także rozwijają swoje zdolności artystyczne.

Podczas wydarzenia, które odbyło się w środę 17 października wybrano również nowy zarząd UTW. Przewodniczącą Rady Programowo-Organizacyjnej została Bogusława Araźna, wiceprzewodniczącą Halina Prokopowicz, a sekretarzem Teresa Tomczak. Do gremium weszli również Jadwiga Sójka i Marek Maleszyk.

 

Paulina Chodyka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe