Międzyrzec Podlaski: Otwarcie pływalni dopiero w przyszłym roku

  • 05.12.2018, 12:00
  • Paulina Chodyka
Międzyrzec Podlaski: Otwarcie pływalni dopiero w przyszłym roku
Mieszkańcy nie skorzystają z basenu w tym roku. Podczas prac remontowych wykonawcy napotkali na nieprzewidziane przeszkody, które przedłużyły proces renowacji. Według przewidywań z odnowionej pływalni będzie można skorzystać dopiero na początku przyszłego roku.

Termin oddania przez wykonawcę pływalni "Oceanik" przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji upłynął 16 listopada. Niestety nie udało się ukończyć wszystkiego przed przewidywaną w harmonogramie datą. Jak informuje Arkadiusz Myszka, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji dodatkowe prace są obecnie już na końcowym etapie. - Trwają ostatnie roboty na zewnątrz i w środku oraz przygotowania do oddania budynku. Potem oczywiście musimy posprzątać, uzdatnić wodę, poczekać na badania, cały ten proces trochę potrwa. Samo oczekiwanie na wyniki badań na obecność bakterii Legionella to okres 12 dni – tłumaczy dyrektor.

Przypomnijmy, że modernizacja składała się z dwóch etapów. Pierwszy to remont niecki, szatni, natrysków i wnętrza obiektu, który finansowany był ze środków resortu sportu i turystyki oraz budżetu miasta. Drugi zaś, dofinansowany z funduszy unijnych obejmował termomodernizację, docieplenie stropodachu, elewacji, wymianę okien i drzwi, montaż pompy ciepła i paneli fotowoltaicznych do podgrzewania wody.

Cały artykuł przeczytacie w aktualnym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, nr 49

Paulina Chodyka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe