Powiat radzyński: Wolontariusze odwiedzili chorych

  • 10.01.2019, 10:06
  • joan
Powiat radzyński: Wolontariusze odwiedzili chorych
Nie każdy w okresie świąteczno - noworocznym może spędzić czas z rodziną w domu. Wiedzą o tym jak się okazało uczniowie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Radzyniu Podlaskim, którzy postanowili takie osoby odwiedzić.

W szkole działa od kilku lat szkolne koło PCK. To właśnie członkowie tej organizacji na co dzień współpracują z Zakładem Opiekuńczo - Leczniczym w Ustrzeszy. Koło wraz z samorządom uczniowskim i kołem Caritas przygotowało upominki, z którymi przedstawiciele wolontariatu pojechali do Ustrzeszy z okazji świąt, by spędzić czas z pensjonariuszami.

Zawieźli kartki z życzeniami od dyrektor szkoły Grażyny Dzidy i wszystkich uczniów oraz nauczycieli. Do życzeń dołączone były pierniczki wykonane przez uczniów kierunków gastronomicznych pod opieką pani Agnieszki Śledź. Natomiast dyrektorowi ZOL wolontariusze przekazali świąteczny stroik.

joan

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe