Triumfowali w Licealiadzie

  • 08.02.2019, 13:44 (aktualizacja 08.02.2019, 13:51)
  • (AK)
Triumfowali w Licealiadzie Bialski Szkolny Związek Sportowy
Za nami finał Licealiady w powiecie bialskim w piłce ręcznej chłopców. W hali Liceum Ogólnokształcącego w Międzyrzecu Podlaskim triumfowali reprezentanci Zespołu Szkół w Janowie Podlaskim.

Wyniki: Zespół Szkół Ekonomicznych w Międzyrzecu Podlaskim - Zespół Szkół Technicznych w Międzyrzecu Podlaskim 7:10, Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Leśnej Podlaskiej - Liceum Ogólnokształcące w Międzyrzecu Podlaskim 3:13, Liceum Ogólnokształcące w Wisznicach - Zespół Szkół Ekonomicznych w Międzyrzecu Podlaskim 5:1, Zespół Szkół w Janowie Podlaskim - Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Leśnej Podlaskiej 11:3, Zespół Szkół Technicznych w Międzyrzecu Podlaskim - Liceum Ogólnokształcące w Wisznicach 8:3, Zespół Szkół w Janowie Podlaskim - Liceum Ogólnokształcące w Międzyrzecu Podlaskim 11:8.                                                                                  

Mecz o 3 miejsce: Liceum Ogólnokształcące w Wisznicach - Liceum Ogólnokształcące w Międzyrzecu Podlaskim 4:8. Mecz o 1 miejsce: Zespół Szkół w Janowie Podlaskim - Zespół Szkół Technicznych w Międzyrzecu Podlaskim 7:5.

Kolejność: 1. Zespół Szkół w Janowie Podlaskim (opiekun: Mariusz Ochnik), 2. Zespół Szkół Technicznych w Międzyrzecu Podlaskim (opiekun: Agnieszka Czerniak), 3. Liceum Ogólnokształcące w Międzyrzecu Podlaskim (opiekun: Dorota Plewka),      4. Liceum Ogólnokształcące w Wisznicach (opiekun: Tomasz Jung), 5-6: Zespół Szkół Ekonomicznych w Międzyrzecu Podlaskim (opiekun: Izabela Ziomek), Zespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego w Leśnej Podlaskiej (opiekun: Honorata Godlewska).

Drużyna chłopców z Zespołu Szkół w Janowie Podlaskim wywalczyła puchar Bialskiego Szkolnego Związku Sportowego i awans do rozgrywek rejonowych (13 marca w hali IV LO w Białej Podlaskiej). W składzie: Michał Balak, Patryk Bliźniuk, Krzysztof Chud, Jakub Chud, Jakub Cieślak, Szymon Góralski, Łukasz Koźluk, Sebastian Krawczuk, Damian Próchniewicz, Mateusz Sacharczuk, Eryk Sakjan.

 

(AK)

Zdjęcia (4)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe