Radzyń Podlaski: Jest przetarg na skatepark

  • 25.02.2019, 12:03 (aktualizacja 25.02.2019 12:27)
  • Joanna Danielewicz
Radzyń Podlaski: Jest przetarg na skatepark
Do 28 czerwca powstać ma na terenie miasta skatepark. Tym razem realizacja przedsięwzięcia ma dojść do skutku, bo miasto właśnie ogłosiło przetarg na inwestycję.

Przypomnijmy, że umowę na dofinansowanie budowy skateparku władze Radzynia Podlaskiego podpisały we wrześniu ubiegłego roku. Jednak już tydzień po sfinalizowaniu porozumienia, zgodnie z którym dofinansowanie z PROW wyniosło 179 771 zł, przy całkowitej wartości projektu w wysokości 282 527,04 zł, miasto wstrzymało realizację przedsięwzięcia. Poprosiło Urząd Marszałkowski o przesuniecie realizacji inwestycji do 30 czerwca 2019 roku.

Jak tłumaczył wówczas burmistrz Jerzy Rębek: – W okresie zimowym istnieje ryzyko, że niska temperatura pokrzyżuje nam budowlane plany. Szkoda byłoby wydać pieniądze w inwestycję, która mogłaby z uwagi na pogodę, się nie powieść.

Teraz miasto rozpoczyna przygotowania do realizacji przedsięwzięcia. Właśnie ogłosiło przetarg na wykonanie inwestycji. 

Cały artykuł przeczytacie w jutrzejszym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, nr 9

Joanna Danielewicz
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe