Gmina Międzyrzec Podlaski: Malowanie twarzy, fotobudka i modelowanie baloników

  • 11.03.2019, 13:43
  • (pc)
Gmina Międzyrzec Podlaski: Malowanie twarzy, fotobudka i modelowanie baloników
Rodzice i dzieci z terenu gminy miały szansę poznać funkcjonowanie przedszkola w Rudnikach. Podczas spotkania zorganizowanego przez dyrekcję nie zabrakło wspólnych zabaw i części artystycznej.

Dzieci uczestniczyły w warsztatach plastycznych wykonując pracę zatytułowaną "Pani Wiosna". Wspaniale bawiły się także na zajęciach języka angielskiego prowadzonych przez Kingę Szymonę. Pedagodzy zorganizowali wspólną zabawę, zajęcia ruchowe, rytmiczne i logorytmiczne przy muzyce, które poprowadziła Katarzyna Włodarczyk.

Dzieciaki oglądały również przedstawienie o przedszkolu i losie przedszkolaka przygotowane przez oddział 5-6-latków pod kierunkiem Edyty Kurendy."Dzień Otwarty" był doskonałą okazją dla rodziców, aby poznać przedszkole od kuchni. Wszyscy aktywnie uczestniczyli w zajęciach, a dorośli mogli podziwiać inscenizację przygotowaną przez najmłodszych. 

Cały artykuł przeczytacie w jutrzejszym numerze i e-wydaniu Słowa Podlasia, nr 11

(pc)
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe