Kolejne sukcesy siłaczy. Przed nami turniej w Janowie Podlaskim

  • 18.04.2019, 13:49
  • (AK)
Kolejne sukcesy siłaczy. Przed nami turniej w Janowie Podlaskim ULPKS Gaj Zalesie
Świetnie spisali się zawodnicy ULPKS Gaj Zalesie w Mistrzostwach Polski Federacji XPC w trójboju siłowym w Siedlcach. Zarówno Konrad Czupryn jak i Ireneusz Czupryn sięgnęli po złote medale.

Konrad  Czupryn  był pierwszy w rywalizacji w martwym ciągu w kategorii open 110 kilogramów z wynikiem 245 kg. Z kolei Ireneusz Czupryn zajął pierwsze miejsce także w martwym ciągu w kategorii Masters 60-64 lata w kategorii wagowej 82,5 kg z wynikiem 170 kg. W maju obaj zawodnicy wraz z prezesem, trenerem i zawodnikiem swojego klubu, Franciszkiem Szablukiem, który jest także sędzią, wystartują w Mistrzostwach Świata Federacji WPA w Łucku na Ukrainie. I również powinni wrócić z tej imprezy z medalami.

Tymczasem już w niedzielę 28 kwietnia od godziny 13 w hali sportowej Zespołu Placówek Oświatowych w Janowie Podlaskim zaplanowany został XXI Integracyjny Turniej Siłowy o Puchar Wójta Gminy Janów Podlaski w wyciskaniu sztangi leżąc. Zapraszają wójt gminy Janów Podlaski i dyrektor ZPO w Janowie Podlaskim. Współorganizatorzy: Starostwo Powiatowe w Białej Podlaskiej i Gminny Ośrodek Kultury w Janowie Podlaskim.

(AK)
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe