Wystartuj w Castorian Extreme Race!

  • 18.04.2019, 21:14 (aktualizacja 18.04.2019, 21:29)
  • (AK)
Wystartuj w Castorian Extreme Race!
Siła, szybkość i wytrzymałość to twoje atuty? Sprawdź się w drugiej edycji Castorian Extreme Race w sobotę 27 kwietnia od godziny 10 w Czemiernikach. Na biegaczy czekają dwie trasy: 4 kilometry - Trial (20 przeszkód) i 8 kilometrów - Challenge (30 przeszkód).

Bagna, zasieki, wspinaczka, tunele, błoto, ciężki teren, pot, zmęczenie i masa adrenaliny, to wszystko czeka na śmiałków gotowych przetestować się na Castorian Extreme Race. Na mecie dostaną medal, koszulkę, regeneracyjny posiłek, a to wszystko w atmosferze świetnej zabawy w fantastycznym towarzystwie. Lubisz działać w drużynie? Wybierz Trial, gdzie oprócz startów indywidualnych są starty trzyosobowych drużyn. Wiesz, że stać cię na duży wysiłek? Czeka na Ciebie Challenge, wyzwanie dla samotnych wilków. Na najlepszych czekają nagrody finansowe. Co więcej: biegając - pomagasz. Dziesięć procent kwoty netto zebranej w ramach wpisowego organizatorzy przekażą na rzecz chorego, potrzebującego pomocy dziecka z terenu gminy Czemierniki. Będą również atrakcje dla małych kibiców - bezpłatna strefa Castorian Kids. Zapisy do 21 kwietnia, pakiety w dniu zawodów tylko w razie wolnych miejsc: 129 zł (Trial), 159 zł (Challenge).

Honorowy patronat nad wydarzeniem objęli wójtowie gmin Komarówka Podlaska, Wohyń, Kąkolewnica i Ulan Majorat. Do partnerów zawodów należą największe firmy takie jak SM Spomlek i B. Braun, do współpracy zaangażowana jest młodzież i przedstawiciele OSP. Więcej na stronie www.castorian.pl oraz facebookowym profilu: https://www.facebook.com/castorianextremerace/.

 

(AK)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe