Międzyrzec Podlaski: Pozbądź się azbestu!

  • 19.05.2019, 07:47
  • (pc)
Międzyrzec Podlaski: Pozbądź się azbestu!
Jeszcze do 24 maja miejscy urzędnicy przyjmować będą zgłoszenia mieszkańców o lokalizacji wyrobów zawierających azbest.

Nabór odbywa się w ramach realizacji projektu "System gospodarowania odpadami azbestowymi na terenie województwa lubelskiego", współfinansowanego z funduszy Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014 – 2020. Realizacja projektu przewidziana jest na IV kwartał tego roku lub na I połowę 2020 r.

Obejmowała będzie demontaż, odbiór, transport i unieszkodliwienie odpadów azbestowych. Szczegółowe informacje można uzyskać w miejskim wydziale ochrony środowiska i rolnictwa przy ul. Pocztowej 8, pok. nr 13, pod numerem telefonu 83 372 62 39 oraz na stronie: www.azbest.lubelskie.pl.

 

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe