Zakończenie sezonu w Akademii Techniki Champion [GALERIA]

  • 24.06.2019, 15:20
  • (AK)
Zakończenie sezonu w Akademii Techniki Champion [GALERIA] Adam Trochimiuk
Na boiskach przy Szkole Podstawowej numer 9 odbyło się uroczyste zakończenie sezonu 2018/19 Akademii Techniki Champion Biała Podlaska. W podsumowaniu wzięło udział około 200 osób, w tym około 100 piłkarzy i ich rodziny.

Organizatorzy zapewnili uczestnikom sporo atrakcji, takich jak trening pokazowy wszystkich grup, mecze trenerzy-piłkarze oraz rodzice-piłkarze, rozdanie nagród i wyróżnień, oprawę muzyczną, stoiska z watą cukrową i kołaczami węgierskimi. - Funkcjonowanie szkółki już w pierwszym sezonie można uznać za bardzo duży sukces - komentuje właściciel szkółki piłkarskiej AT Champion Kamil Matczuk. - Dziękuję całej społeczności Championa za ten sezon oraz wszystkim osobom, które pomogły nam w naszych działaniach. W lipcu 2018 zacząłem intensywną pracę nad projektem AT Champion, co było jednym z moich marzeń. Cieszę się, że posiadamy wykwalifikowaną kadrę trenerską i tworzymy solidną strukturę organizacyjną. To naprawdę duża satysfakcja. Jesteśmy grupą ambitnych ludzi i chcemy ciągle zwiększać jakość usług naszej Akademii. Do zobaczenia w kolejnym sezonie 2019/20!

(AK)

Zdjęcia (47)

Podpięte galerie zdjęć:

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe