Anna Stolarczuk

  • 03.07.2019, 13:04 (aktualizacja 08.07.2019, 17:26)
  • (ew)
Anna Stolarczuk
Anna Stolarczuk z Białej Podlaskiej startuje w kategorii "Najaktywniejsza organizatorka i działaczka". Trener ds. uzależnień i przeciwdziałania przemocy, przewodnicząca Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych.

Kobieta z duszą społeczniczki. Organizatorka dwóch edycji Charytatywnego Pokazu Mody "Być Kobietą" oraz "Witajcie w Naszej Bajce", podczas których udało się wesprzeć finansowo bliźniaki chore na mukowiscydozę oraz dziewczynę z porażeniem czterokończynowym.

Organizatorka pierwszego w Białej Podlaskiej charytatywnego biegu "Szpilki na trasie". Zebrane podczas dwóch edycji biegów środki finansowe zostały przekazane na budowę pierwszego w Polsce Centrum Pomocy Osobom z Autyzmem - Stowarzyszenia "Wspólny Świat". Współorganizatorka charytatywnego koncertu "Dance With Me - Zatańcz Ze Mną" oraz  "Dance With Me Kids". Współorganizatorka charytatywnego koncertu "Metamorfoza idealna". Aktualnie reżyseruje film dokumentalny #MyKobiety. Niepoprawna optymistka!

Aby zagłosować na Annę Stolarczuk należy wyciąć kupon z aktualnego numeru Słowa Podlasia lub wysłać SMS o treści SGO.10  na numer 7248 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS)

(ew)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe