Elżbieta Urbańczuk

  • 05.07.2019, 14:35 (aktualizacja 08.07.2019, 17:41)
  • (pc)
Elżbieta Urbańczuk
Elżbieta Urbańczuk mieszka od 15 lat w Werchlisiu w gminie  Janów Podlaski. Jest mamą czworga dzieci,  wraz z mężem prowadzą małe gospodarstwo rolne.

Od dziecka interesowało ją pichcenie w kuchni, podglądała swoją mamę i  chętnie jej pomagała. Umiejętności doskonaliła w bialskim technikum gastronomicznym. Zawsze zafascynowana była podlaską kuchnią regionalną, w czym się  specjalizuje. Również potrawy  współczesne lub potrawy regionalne innych  narodów nie stanowią dla niej problemu. Oferuje gościom szeroki wachlarz potraw, zwłaszcza, jeśli chodzi o przystawki i sałatki. W przygotowanie potraw wkłada całe swoje serce, stara się każdą osobiście doprawić i udekorować. Ciągle doskonali swój fach, każdą wolną chwilę przeznacza na  kulinarne eksperymenty dla rodziny i znajomych. Pomysły do dekoracji potraw czerpie z własnej wyobraźni, często korzysta z roślin rosnących we własnym  ogródku.

Jako żona i matka znajduje czas na działalność społeczną w miejscowym Kole Gospodyń Wiejskich, gdzie aktywnie uczestniczy w spotkaniach. Swoją wiedzą dzieli się z innymi na kursach i pokazach kulinarnych, które cieszą się dużym uznaniem.

Elżbieta Urbańczuk, jak mówią jej znajomi, jest sympatyczną i uśmiechniętą kucharką, która przygotuje każdą imprezę okolicznościową na życzenie klienta. W jej poczynaniach dzielnie wspiera ją mąż, Piotr. Gotowanie stało się pasją i pomysłem na życie. Cieszy się, że robi to co lubi, a satysfakcję dają jej słowa uznania, jakie wyrażają zadowoleni goście. Pani Ela jako wyśmienita kucharka jest znana na terenie gminy Janów Podlaski, w powiecie oraz jeszcze dalej.

Aby zagłosować na Elżbietę Urbańczuk należy wyciąć kupon z aktualnego numeru Słowa Podlasia lub wysłać SMS o treści SGK.7 na numer 7248 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS)

(pc)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe