Maria Maciejuk

  • 05.07.2019, 14:47 (aktualizacja 08.07.2019, 17:47)
  • (ach)
Maria Maciejuk
Maria Maciejuk z Horoszek Dużych zajmuje się rysowaniem portretów, wykonuje je na zamówienie, choć rysuje też członków rodziny.  Tworzy od czternastu lat.

Pierwszy portret narysowała w wieku dziesięciu lat, zawsze lubiła zajęcia plastyczne w szkole, brała udział w wielu konkursach, często je wygrywała.  Rysuje tylko ołówkiem na papierze technicznym. Jest samoukiem. Mały portret potrafi stworzyć w dwie godziny. Na co dzień pracuje jako monter podzespołów indukcyjnych w firmie Polfer. W przedsiębiorstwie pracownicy wiedzą, że Maria rysuje i chętnie zamawiają u niej prace. Niektórzy się śmieją, że jak namaluje wszystkich członków zespołu to się zwolni.

- Pasja mnie wycisza, uspokaja. Cieszy mnie, że mogę dawać radość innym. Mogę to obserwować szczególnie wtedy, gdy klienci osobiście odbierają prace. Jestem też zadowolona z tego, że moje prace z roku na rok są lepsze - podkreśla. W zeszłym roku wygrała konkurs plastyczny organizowany przez Gminny Ośrodek Kultury w Sarnakach. W wolnych chwilach prowadzi warsztaty artystyczne dla dzieci i młodzieży. Jej prace można znaleźć na facebookowym profilu maciejka.art.

Aby zagłosować na Marię Maciejuk należy wyciąć kupon z aktualnego numeru Słowa Podlasia lub wysłać SMS o treści SGA.4 na numer 7248 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS)

(ach)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe