Katarzyna Rogalska

  • 05.07.2019, 15:07 (aktualizacja 08.07.2019, 17:39)
  • (ew)
Katarzyna Rogalska
Katarzyna Rogalska z Białej Podlaskiej startuje w kategorii: najwspanialsza artystka. Malarstwem zachwyciła się w dzieciństwie. Jako mała dziewczynka, z ogromnym zainteresowaniem obserwowała swoje dwie ciocie, które malowały z pasją.

– W domu wisiały obrazy ich autorstwa, którym z chęcią się przyglądałam. Od kiedy pamiętam wciąż malowałam, nie mogłam oderwać się od kredek, kartek. Zamiłowanie do malowania, szczególnie akwarelą towarzyszyło mi przez całe życie. Jest to swojego rodzaju mój azyl, dzięki któremu odprężam się i uciekam daleko myślami. Swoje prace z chęcią rozdaję rodzinie i przyjaciołom. Kocham sztukę. Moim marzeniem jest, aby ciągle poszerzać swoją wiedzę i umiejętności, dlatego z ogromną przyjemnością uczęszczałam na kursy malarstwa. Miałam w swoim życiu, chyba jak każdy, lepsze i gorsze okresy, ale właśnie dzięki pasji nabierałam siłę do dalszego działania – mówi Katarzyna Rogalska.

Uwielbia aktywny sport, szczególnie taniec (tango argentino). Swoje talenty ujawnia również w kuchni podczas przyrządzania smakowitych potraw. Na szczególne wyróżnienie w menu degustacyjnym zasługuje pasztet, solianka i flaki. Świeżo upieczona absolwentka studiów podyplomowych kierunku neurologopedia.

Aby zagłosować na Katarzynę Rogalską należy wyciąć kupon z aktualnego numeru Słowa Podlasia lub wysłać SMS o treści SGK.5 na numer 7248 (Koszt 2,46 zł z VAT za SMS)

(ew)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe