Biała Podlaska: Zmiana organizacji ruchu potrwa dłużej

  • 16.09.2019, 14:58
  • Paulina Chodyka
Biała Podlaska: Zmiana organizacji ruchu potrwa dłużej
Urząd miasta informuje, że zgodnie z informacją od wykonawcy prac, firmy Tre-DROM, wydłużeniu ulegnie termin czasowej organizacji ruchu na skrzyżowaniu ulic Koncertowej i Witoroskiej. Wahadłowa sygnalizacja świetlna będzie tam obowiązywała do 30 października.

Przypomnijmy, że zmiana organizacji ruchu jest spowodowana prowadzonymi na skrzyżowaniu pracami  modernizacyjnymi. Inwestycja związana z budową ul. Koncertowej pochłonie 7 mln złotych. Dotychczas gruntowa droga zyska nawierzchnię asfaltową, chodnik, ścieżkę rowerową, oświetlenie, kanalizację deszczową. Przebudowane zostaną zjazdy do posesji i zmieniona zostanie sieć elektryczna z napowietrznej na ziemną. W projekcie przewidziane jest także wybudowanie kanału deszczowego na ul. Dalekiej, co umożliwi podłączenie wcześniej wybudowanych studni chłonnych na okolicznych ulicach. Zgodnie z pierwotnym założeniem, prace miały potrwać do września tego roku, a obejmują 700 metrów ul. Koncertowej i 200 metrów ul. Witoroskiej.

 

Paulina Chodyka

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe