ForBET wprowadził możliwość wypłacania wygranych w dowolnym punkcie stacjonarnym

  • 10.12.2019, 12:01
  • Materiał informacyjny
ForBET wprowadził możliwość wypłacania wygranych w dowolnym punkcie stacjonarnym
Brak możliwości rozliczenia zwycięskiego kuponu w każdym z ponad 90 punktów stacjonarnych bukmachera ForBET stanowił bolączkę wielu klientów tego bukmachera. Na szczęście, organizator zakładów ogłosił, że wypłaty kuponów stacjonarnych będą możliwe w każdym z lokali ForBET.

ForBET umożliwia wypłaty w dowolnym punkcie stacjonarnym i szybkie wypłaty online

ForBET, czyli jeden z legalnych polskich bukmacherów, który uzyskał licencję Ministerstwa Finansów, wprowadził dla swoich klientów nową opcję wypłacania pieniędzy. Innowacja dotyczy lokalizacji spieniężania wygranego kuponu, który klient puścił stacjonarnie. Od teraz może to zrobić bez problemu w dowolnym punkcie bukmachera na terenie całego kraju.

Bukmacher ForBET wychodzi naprzeciw potrzebom graczy, którzy często się przemieszczają. Dotychczas, wygrany zakład puszczony z punktu stacjonarnego, musiał być rozliczony w tym samym miejscu, z którego został puszczony. Co za tym idzie, to fakt, że obstawianie wydarzeń na wszelkiego rodzaju wyjazdach, czy też nawet przejazdem było znacznie utrudnione. Na szczęście niedawno bukmacher ukrócił męki graczy umożliwiając im wypłaty w dowolnym ze swoich stacjonarnych punktów.

ForBET od kilku miesięcy prowadzi szeroką ofensywę na rynku bukmacherskim i zapowiada wdarcie się do czołówki polskich bukmacherów. Już teraz w Polsce otwartych jest 91 punktów stacjonarnych tego bukmachera. Stale powiększająca się ich ilość sprzyja takim inicjatywom, jak dopuszczenie wypłat w dowolnym salonie. Pomimo, że do gigantów takich jak STS, który posiada ponad pół tysiąca punktów stacjonarnych, droga bukmachera ForBET jest daleka, to obrana strategia z pewnością będzie owocować.

Informacja o zmianach w regulaminie wypłat opublikowana została kilka miesięcy temu na oficjalnym profilu Twitterowym bukmachera, gdzie w poście informacyjnym, organizator zakładów ForBET promuje najnowszą inicjatywę następującym zdaniem: “Zagraj we Wrocławiu, odbierz wygraną w Warszawie”.

W ostatnich miesiącach ForBET wprowadził już jedną zasadniczą zmianę odnośnie wypłat, która została przyjęta bardzo pozytywnie w środowisku bukmacherskim. Dotyczyła ona konkretnie sposobu wypłat w aplikacji mobilnej i poprzez witrynę internetową. Wcześniej wielu graczy skarżyło się na wypłaty, które trwały nawet do trzech dni roboczych. 

Krokiem, który ostatecznie zażegnał problem było wprowadzenie systemu QuickPay, dzięki któremu wypłaty stały się dużo szybsze i funkcjonalniejsze. Umożliwia on wypłacenie środków z konta, niezależnie od rodzaju wygranego kuponu, w tempie niemalże natychmiastowym. Minimalna kwota wypłaty praktycznie nie istnieje, bo wynosi 1 PLN. Co najważniejsze w nowo wprowadzonym systemie wypłat, to fakt, że nie powinny one zajmować dłużej niż 30 minut. Oznacza to, że wypłata zlecona w odpowiednim momencie, do pół godziny powinna znaleźć się na koncie. 

Jedynie pierwsza wypłata z konta ForBET może zająć nieco dłużej, ze względu na możliwą dodatkową kontrolę i weryfikację konta. W innych przypadkach wypłaty realizowane są 7 dni w tygodniu, od 9.00 do 23.00. Zaletą tego systemu jest to, że wspierają go największe banki w Polsce, a wśród nich znajdziemy takie instytucje, jak: BNP Paribas, mBank, PKO BP, Santander, Millennium, ING, CreditAgricole Bank, czy Alior Bank.

Klienci już zdążyli wyrazić aprobatę dla nowego sposobu rozliczania kuponów stacjonarnych, a także wprowadzenia błyskawicznych wypłat online. Po takim ruchu, notowania bukmachera z pewnością poszybują do góry, jako że graczom zależy przede wszystkim na wygodzie

Bukmacher forBET to legalny bukmacher w Polsce – unikaj tych nielegalnych, ponieważ grając u nich narażasz się na kary. Jednak grając nawet w legalny sposób pamiętaj że obstawiając zakłady ryzykujesz popadnięciem w  uzależnienie od hazardu.
 

Materiał informacyjny

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
kibic
kibic 10.12.2019, 23:01
forbet chyba sponsoruje jakoś Orlęta Radzyń bo mają logo na koszulkach

Pozostałe