Jubileuszowy turniej i medal dla każdego

  • 11.12.2019, 18:32
  • (AK)
Jubileuszowy turniej i medal dla każdego Janusz Wlizło
Blisko 250 osób wzięło udział w X Mikołajkowym Turnieju Taekwon-do w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim.

W imprezie wzięli udział uczestnicy zajęć w Radzyńskim Sportowym Centrum Taekwon-do, począwszy od najmłodszych „tygrysów”, a skończywszy na zaawansowanych zawodnikach klubu. Liczna grupa mogła rywalizować w specjalnie przygotowanych konkurencjach sprawnościowych, nie zabrakło też wielu innych atrakcji. Najmłodsi uczestnicy zajęć prezentowali swoje umiejętności podczas przygotowanych na potrzeby turnieju zadaniach. Natomiast starsi członkowie klubu pod czujnym okiem trenerów i zawodników grupy zawodniczej rywalizowali w specjalistycznych konkurencjach dostosowanych do stopnia zaawansowania. Najlepszych trzech zawodników otrzymywało nagrody rzeczowe. - Dla wszystkich osób trenujących w RSCTKD był to dobry sposób na sprawdzenie zdobytych umiejętności i możliwość integracji ze starszymi i młodszymi kolegami z klubu, z którymi na co dzień nie trenują z powodu podziałów na grupy zaawansowania. Każdy uczestnik turnieju otrzymał pamiątkowy medal i symboliczny świąteczny upominek - dodaje Łukasz Ciężki, prezes i trener klubu z Radzynia Podlaskiego.

Podsumowaniem turnieju było wręczanie przez Łukasza Ciężkiego  szczególnych podziękowań za pomoc i wsparcie prezesom i właścicielom firm: Spółdzielczej Mleczarni Spomlek, Bankowi Spółdzielczemu w Radzyniu Podlaskim, firmie Vobos, Przedsiębiorstwu Energetyki Cieplnej w Radzyniu Podlaskim, firmie WAT - Producentowi Blachy Dachowej.

 

(AK)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe