Międzyrzec Podlaski: Strzelali z okazji mikołajek

  • 15.12.2019, 16:45
  • Paulina Chodyka
Międzyrzec Podlaski: Strzelali z okazji mikołajek
Tradycją Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Marii Dąbrowskiej w Międzyrzecu Podlaskim stały się Mikołajkowe Zawody Strzeleckie o Puchar Starosty Bialskiego. Nie inaczej było i tym razem.

We współzawodnictwie wzięło udział 28 zawodników z siedmiu szkół z terenu powiatu. W kategorii szkół podstawowych pierwsze miejsce zajęła Szkoła Podstawowa im. Ks. Jana Twardowskiego w Dołdze w składzie: Emilia Kortoniuk, Piotr Głuchowski, Jakub Jakoniuk i Gabriela Tarasiuk;  drugie - SP nr 2  im. Bolesława Prusa w Międzyrzecu Podlaskim, trzecie - Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Misiach. W kategorii szkół średnich zwyciężyła drużyna z Zespołu Szkół Ekonomicznych im. Marii Dąbrowskiej w Międzyrzecu Podlaskim w składzie: Bartłomiej Świderski, Dawid Olszewski, Mateusz Olszewski i Daniel Paginowski; drugie miejsce zajął ZS im. Adama Naruszewicza w Janowie Podlaskim, trzecie  - Zespół Szkół Technicznych im. Unitów Podlaskich w Międzyrzecu Podlaskim, a czwarte - Akademickie Liceum Ogólnokształcące w Terespolu. Najlepszymi strzelcami zawodów zostali Bartłomiej Świderski z ZSE im. M. Dąbrowskiej w Międzyrzecu Podlaskim oraz Emilia Kortoniuk ze SP w Dołdze. Czwarta edycja sportowej rywalizacji odbyła się 5 grudnia. 

Paulina Chodyka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe