Terespol: Diler wpadł na gorącym uczynku

  • 03.02.2020, 18:04
  • Redakcja
Terespol: Diler wpadł na gorącym uczynku Policja
Za posiadanie znacznej ilości amfetaminy oraz marihuany odpowie 41- latek z Terespola, który narkotyki ukrył w rejonie ogródków działkowych. Z zabezpieczonego materiału można byłoby sporządzić ponad 400 porcji dilerskich. Decyzją sądu mężczyzna najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie.

Kryminalni z Terespola 41-letniego mieszkańca miasta zatrzymali w nocy. Z ich ustaleń wynikało, że w rejonie ogródków działkowych nieznana osoba może przechowywać środki odurzające. Mężczyzna wpadł na gorącym uczynku. Policjanci ujawnili biały proszek i susz, które znajdowały się w plastikowym opakowaniu. Po przeprowadzeniu wstępnego badania potwierdzili, że jest to amfetamina oraz marihuana. Zabezpieczona ilość wystarczyłaby do sporządzenia ponad 400 porcji dilerskich tych narkotyków.

Mężczyzna zatrzymany został do wyjaśnienia. 41-latek odpowiadał będzie za posiadanie znacznej ilości narkotyków. Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na trzy miesiące. Zgodnie z obowiązującymi przepisami czyn ten zagrożony jest karą nawet do 10 lat pozbawienia wolności.

Redakcja

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe