Piłkarskie mecze odwołane do 26 kwietnia

  • 20.03.2020, 16:10
  • (AK)
Piłkarskie mecze odwołane do 26 kwietnia (AK)
Przerwa w rozgrywkach piłkarskich w związku z zagrożeniem koronawirusem potrwa dłużej niż do 29 marca.

Departament Rozgrywek Krajowych Polskiego Związku Piłki Nożnej poinformował, że w związku z aktualną sytuacją związaną z wprowadzonym stanem zagrożenia epidemicznego i wynikającym z tego przedłużającym się brakiem możliwości kontynuacji rozgrywek w zaplanowanym pierwotnie okresie, mecze I ligi, II ligi, III ligi oraz pozostałych klas rozgrywkowych piłki nożnej i futsalu kobiet i mężczyzn wszystkich kategorii wiekowych zostają odwołane do 26 kwietnia włącznie.

O ewentualnych decyzjach odnośnie wznowienia rozgrywek przed upływem ww. terminu, ustalenia terminów rozegrania zaległych meczów lub konieczności odwołania kolejnych zawodów, PZPN poinformuje niezwłocznie po ich podjęciu.

(AK)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe