Biała Podlaska: Znane wyniki dwóch pacjentów

  • 24.03.2020, 19:20
  • Paulina Chodyka
Biała Podlaska: Znane wyniki dwóch pacjentów
Jak informuje rzecznik bialskiego szpitala, dwóch pacjentów, u których do tej pory podejrzewano zakażenie koronawirusem wykluczono z tej grupy. Ich wyniki okazały się ujemne. W szpitalu przebywa obecnie jedna osoba z podejrzeniem zakażenia.

-Wyniki dwóch pacjentów dotarły do bialskiego szpitala i są negatywne. Obecnie w Oddziale Obserwacyjno-Zakaźnym w Białej Podlaskiej znajduje się jedna osoba z podejrzeniem koronawirusa - informuje Magdalena Us, rzecznik Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej. Pacjent znajduje się w obszarze izolowanym. - Oczekujemy na wynik - dodaje. W bialskim szpitalu do tej pory przebywało ok. 20 osób z podejrzeniem zakażenia koronawirusem SARS-CoV-2.

Paulina Chodyka

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe