Powiat bialski: Kolejni piraci drogowi zatrzymani

  • 24.04.2020, 23:02
  • (pc)
Powiat bialski: Kolejni piraci drogowi zatrzymani
Bialska grupa Speed tylko w ciągu jednego dnia zatrzymała czterech kierowców, którzy znacznie przekroczyli dozwoloną prędkość. Kierowcy otrzymali wysokie mandaty i punkty karne. Stracili też uprawnienia na 3 miesiące. W jednym przypadku sprawa znajdzie swój finał w sądzie. 

Policjanci bialskiej grupy Speed cały czas dbają o bezpieczeństwo na drogach powiatu. W ciągu jednego dnia w miejscowości Tłuściec zatrzymali czterech kierowców, którzy znacznie przekroczyli dopuszczalną w terenie zabudowanym prędkość. 

Pierwszy był kierowca forda, który  przekroczył dozwoloną prędkość o 52 km. Zatrzymanym był 36-letni mieszkaniec Pułtuska. Kolejny mandat otrzymała 35-letnia mieszkanka Białej Podlaskiej, która kierując oplem jechała w terenie zabudowanym z prędkością 103 km/h. U 25-letniej mieszkanki powiatu siedleckiego, kierującej samochodem osobowym marki Nissan, radar wskazał prędkość większą od dozwolonej o 57 km/h. Niechlubnym rekordzistą okazał się zatrzymany 34-letni mieszkaniec Warszawy. W jego przypadku urządzenie wykazało przekroczenie prędkości o 65 km.

W większości przypadków kierowcy otrzymali wysokie mandaty i punkty karne, a także utracili uprawnienia na 3 miesiące. W jednym przypadku sprawa znajdzie swój finał w sądzie. - Pamiętajmy, że nadmierna prędkość jest wciąż jedną z głównych przyczyn zdarzeń drogowych, do jakich dochodzi na naszych drogach - apeluje podkom. Barbara Salczyńska-Pyrchla, rzecznik KMP w Białej Podlaskiej.

(pc)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe