Zmiany w Huraganie i testy w AZS AWF

  • 19.05.2020, 16:58
  • (AK)
Zmiany w Huraganie i testy w AZS AWF Arkadiusz Kielar
Wiele wskazuje na to, że drugoligowi siatkarze Huraganu Międzyrzec Podlaski przejdą wkrótce pod skrzydła UKS Międzyrzecka Trójka. Do rozgrywek w drugiej lidze zgłoszone zostały siatkarki AZS AWF Biała Podlaska, a chęć gry w naszej drużynie zgłaszają nowe zawodniczki.

Jak informowaliśmy, trenerem siatkarzy Huraganu nie jest już Piotr Maj, który zdecydował się przyjąć ofertę pierwszoligowego LUK Politechnika Lublin i został asystentem trenera Macieja Kołodziejczyka. - To jest jeszcze kwestia do ustalenia i dogadania, ale możliwe, że sekcję siatkówki oddamy innemu klubowi w mieście, Międzyrzeckiej Trójce - przyznaje prezes Huraganu Gabriel Urbaniuk. Na 29 maja wyznaczone zostało w hali ZPO nr 3 walne zebranie członków UKS Międzyrzecka Trójka w Międzyrzecu Podlaskim.

Z kolei trener siatkarek AZS AWF Biała Podlaska, Wojciech Ignatiuk, chciałby zorganizować testowe treningi dla nowych zawodniczek, które zgłaszają chęć gry w naszym zespole w drugiej lidze. - Odzywają się do nas różne zawodniczki, jest zainteresowanie grą w Białej Podlaskiej, są wysyłane do nas zapytania. Siatkarki mogą grać i studiować w naszym mieście. Chcielibyśmy wzmocnić zespół o zawodniczki, które mają już drugoligowe doświadczenie albo są z klubów, które mają juniorskie drużyny na wysokim poziomie.

Więcej w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia.

(AK)

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe