Radzyń Podlaski: Będą pompy ciepła w miejskiej spółce

  • 04.06.2020, 23:46
  • (joan)
Radzyń Podlaski: Będą pompy ciepła w miejskiej spółce
Radzyńskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej to jedno z trzech przedsiębiorstw, które w ubiegłym tygodniu podpisało umowę na poprawę efektywności energetycznej.

PEC otrzymał dofinansowanie z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020. Dzięki niemu zrealizuje inwestycję pod nazwą "Głęboka modernizacja budynku socjalno-biurowego PEC Radzyń Podlaskim". Urząd marszałkowski przyznał radzyńskiej spółce 179 tys. zł, to prawie połowa kosztów całej inwestycji.

W ramach przedsięwzięcia zmodernizowane zostanie centralne ogrzewanie, bo zamontowane zostaną pompy ciepła. Dodatkowo zaplanowano ocieplenie dachów budynku PEC i ścian zewnętrznych, wymianę okiem i drzwi oraz modernizację oświetlenia.

Umowę na dofinansowanie podpisał Jerzy Woźniak, prezes PEC w obecności marszałka Jarosława Stawiarskiego i dyrektor Lubelskiej Agencji Wspierania Przedsiębiorczości Elżbiety Kędzierskiej.

(joan)

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu Słowo Podlasia. Grupa Wydawnicza SŁOWO sp z o.o. z siedzibą w mieście stołecznym Warszawa (Domaniewska 17/19/133, 02-672) jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe