Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
niedziela, 28 czerwca 2026 01:24
Reklama
Reklama

Biała Podlaska: Urzędnicy miejscy też na kwarantannie

Jak informuje rzeczniczka bialskiego urzędu, kwarantannie zostali poddani trzej pracownicy magistratu.
Biała Podlaska: Urzędnicy miejscy też na kwarantannie

Jak informuje rzeczniczka bialskiego urzędu, kwarantannie zostali  poddani trzej pracownicy magistratu. - Na kwarantannie oprócz prezydenta jest 3 pracowników urzędu miasta. Prezydent będzie postępował zgodnie z procedurami wskazywanymi przez inspektora sanitarnego. Jest z nim w stałym kontakcie - przekazuje Gabriela Kuc-Stefaniuk

Przypomnijmy, że z powodu odnotowania przypadku zakażenia koronawirusem w Szkole Podstawowej nr 9 w Białej Podlaskiej, na kwarantannę skierowany został prezydent miasta Michał Litwiniuk wraz z rodziną. Jego dzieci uczęszczają do SP nr 9. 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama kalorycznyekogroszek.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama