Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 23:16
Reklama
Reklama

Covid-19 na Państwowej Szkole Wyższej im. Jana Pawła II

Na Państwowej Szkole Wyższej sześciu studentów jest zakażonych koronawirusem.
Covid-19 na Państwowej Szkole Wyższej im. Jana Pawła II

Autor: PSW/facebook

Jak informuje rzecznik Jowita Grochowiec, Covid-19 wykryto u dwóch osób z kierunku pielęgniarstwo i czterech z kierunku fizjoterapia. - Studenci zostali przebadani bo byli kierowani na zajęcia praktyczne, więc testy wykonano profilaktycznie. Po nich okazało się, że mają wynik dodatni. Jednak, studenci w czasie robienia testów i obecnie, po skierowaniu na domową kwarantannę, czują się bardzo dobrze. Nie mają żadnych objawów choroby, żadna z osób nie jest też hospitalizowana. Prewencyjnie grupy, z którymi te osoby miały kontakt, w ramach zajęć, zostały skierowane na kwarantannę i zdalne nauczanie. Po 10 dniach grupy wrócą do stacjonarnego nauczania. Jest to w sumie 17 osób – mówi rzecznik PSW.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

V. 06.10.2020 17:07
No tak...bo po co od początku robić zdalne studia i dbać o bezpieczeństwo swoich studentów. Lepiej narażać ich i ich rodziny, bo wykładowcom ciężko ogarnąć naukę przez internet

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama kalorycznyekogroszek.pl
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama