Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 21:58
Reklama
Reklama

Koronawirus: Od soboty będziemy w żółtej strefie

Na konferencji, która zakończyła się przed chwilą premier Mateusz Morawiecki ogłosił, iż od soboty 10 października strefa żółta będzie rozszerzona na cały kraj. Zostaną też wprowadzone nowe obostrzenia. Wynika to ze zwiększającej się liczby zakażeń koronawirusem. Premier zapowiedział też zwiększenie liczby łóżek we wszystkich szpitalach.
Koronawirus: Od soboty będziemy w żółtej strefie

Autor: Krystian Maj/KPRM

Szczegółowe regulacje dotyczące żółtej strefy można znaleźć na stronie rządowej: https://www.gov.pl/web/koronawirus/regionalne-obostrzenia-dla-wybranych-powiatow oraz w przyszłym wydaniu Słowa Podlasia.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama kalorycznyekogroszek.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama