Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 20:46
Reklama
Reklama

Nowe ognisko koronawirusa w bialskim szpitalu

W Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym w Białej Podlaskiej pojawiło się nowe ognisko koronawirusa.
Nowe ognisko koronawirusa w bialskim szpitalu

Autor: Adam Trochimiuk

Jak podaje wojewódzki sanepid, ognisko jest w fazie rozwojowej. Dotychczas stwierdzono jedenaście zakażeń Covid-19. Z tego względu poddano kwarantannie siedemdziesiąt osiem osób, a pięćdziesiąt sześć jest w nadzorze epidemiologicznym, przebadano dziesięć osób. W izolacji domowej jest osiem osób, w izolatorium są trzy osoby z tego ogniska. Nikt nie został poddany hospitalizacji.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama Butik Parkowa 13 – oferta odzieży w rozmiarach 38-60. Unikalne kolekcje dla Twojej sylwetki. Zapraszamy na zakupy przy kawie
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama