Z informacji, które uzyskaliśmy i podaliśmy wczoraj wynikało, że jedna z nauczycielek Szkoły Podstawowej w Sworach jest zakażona koronawirusem. Dyrektor Gustaw Jakimiuk wyjaśnia jednak, że jedna z nauczycielek jedynie przebywa obecnie na kwarantannie, po tym jak uczestniczyła we mszy w kościele w Huszlewie, gdzie zakażony koronawirusem jest jeden z księży.
Gmina Biała Podlaska: Szkoła w Sworach bez koronawirusa
Z naszych wczorajszych informacji wynikało, że jedna z nauczycielek Szkoły Podstawowej w Sworach jest zakażona koronawirusem. Jak jednak przekazuje dyrekcja placówki, nauczycielka trafiła jedynie na kwarantannę, po tym, jak uczestniczyła we mszy w kościele w Huszlewie, gdzie zakażony jest jeden z księży.
- 21.10.2020 09:01

Reklama

![Łąki nad Toczną zmieniają oblicze. Wielki postęp prac przy budowie bulwarów [ZDJĘCIA] Łąki nad Toczną zmieniają oblicze. Wielki postęp prac przy budowie bulwarów [ZDJĘCIA]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-laki-nad-toczna-zmieniaja-oblicze-wielki-postep-prac-przy-budowie-bulwarow-zdjecia-1778229567.jpg)
![Biała Podlaska. Uczniowie ZSZ nr 2 zatańczyli zorbę. Pokaz cieszy się dużym zainteresowaniem [FILM] Biała Podlaska. Uczniowie ZSZ nr 2 zatańczyli zorbę. Pokaz cieszy się dużym zainteresowaniem [FILM]](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-biala-podlaska-uczniowie-zsz-nr-2-zatanczyli-zorbe-film-1778238341.jpg)




![Pożar przy ul. Sławacińskiej. Płonął drewniany dom kryty strzechą [ZDJĘCIA] pożar sławacińska biała podlaska dom kryty strzechą straż pożarna](https://static2.slowopodlasia.pl/data/articles/sm-4x3-pozar-przy-ulicy-slawacinskiej-plonal-drewniany-dom-kryty-strzecha-1778225669.jpg)







Napisz komentarz
Komentarze