Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
sobota, 27 czerwca 2026 15:20
Reklama
Reklama

Biała Podlaska: Mobilny Punkt Pobrań wznowił działanie

Mobilny Punkt Pobrań drive-thru przy Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym wznowił działanie.
Biała Podlaska: Mobilny Punkt Pobrań wznowił działanie

Autor: pixabay.com

-  W związku z wczorajszą awarią Elektronicznej Platformy Ochrony Zdrowia, obsługującej Mobilny Punkt Pobrań DRIVE-THRU przy Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym, informujemy, iż punkt wznowił działanie. Prosimy o wyrozumiałość i cierpliwość.
Jednocześnie przypominamy, że Punkt działa codziennie w godzinach od 8.00 do 18.00. Natomiast informację o wyniku testu można uzyskać na www.pacjent.gov.pl lub pod nr tel. 83 41 47 178 - przekazał Adam Chodziński dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Białej Podlaskiej na facebooku.

Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama kalorycznyekogroszek.pl
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama