Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Niedziela, 3 lipca 2022 08:02
Reklama

Biała Podlaska: Ognisko koronawirusa w zakładzie pracy

W Białej Podlaskiej sanepid zarejestrował nowe ognisko. Znajduje się ono w zakładzie pracy, zakażonych jest 9 osób, poddanych kwarantannie jest 11 osób, a w izolacji domowej przebywa 9 osób.
Biała Podlaska: Ognisko koronawirusa w zakładzie pracy
Autor: pixabay.com

 Biała Podlaska
1.Ognisko -Oddział Neurologii -WSzS w Białej Podlaskiej-w fazie rozwojowej
2.Ognisko -Oddział Kardiologii -WSzS w Białej Podlaskiej -w fazie rozwojowej
3.Ognisko -Oddział Zakaźny –WSzS w Białej Podlaskiej-w fazie rozwojowej
4.Ognisko -Oddział Neonatologiczny –WSzS w Białej Podlaskiej-w fazie stabilnej
5.Ognisko -Oddział Wewnętrzny-WSzS w Białej Podlaskiej–ognisko w fazie rozwojowej 6.Ognisko -Oddział Wewnętrzny i Geriatrii -WSzS w Białej Podlaskiej–ognisko w fazie rozwojowej
7.Ognisko -PSSE Biała Podlaska–w fazie stabilnej
8.Nowe ognisko
Zakład Pracy w Białej Podlaskiej
-liczba osób potwierdzonych w ognisku: 9
-liczba osób poddanych kwarantannie:11
-liczba osób w izolacji domowej:9

Powiat bialski
9.Ognisko-ZOL Łózki-ognisko w fazie rozwojowej
10.Ognisko –DPS Kozula-ognisko w fazie rozwojowej

 


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Buźka 14.11.2020 22:21
Jedyny zaklad w Bialej który wysyła swoich pracowników na testy i nie udaje że wirusa nie ma .?

Klk 12.11.2020 22:53
Bo nie zakład pracy nie sprzeda swoich produktów... A czy zakład pracy przestrzega zasad higieny ??? Za to odpowiadają ludzie zarządzający a nie pracownicy zakładu... Liczy się tylko zarobek a nie ogóle dobro

Uwazny 12.11.2020 18:52
W Bialej Podlaskiej są setki zskladow pracy. Bardzo precyzyjny news. Gratuluje artykułu.... Proponuję zamienić redaktora za maseczke. Bedzie wiekszy pozytek.

Ruda 12.11.2020 17:59
A o Oddziale Onkologii dalej cisza, mimo że to jedno z największych ognisk w szpitalu. Ale rozumiem, pieniądze by uciekły bo to jedyny oddział gdzie można jeszcze leczyć. Tylko szkoda, że nikt nie kieruje się zdrowiem i bezpieczeństwem tych już wystarczająco chorych ludzi. Smutne