Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
czwartek, 25 czerwca 2026 18:22
Reklama
Reklama

Janów Podlaski: Sukcesy uczniów i absolwentki

Magdalena Krzymowska, absolwentka technikum przy Zespole Szkół im. Adama Naruszewicza w Janowie Podlaskim zajęła III miejsce w XIV edycji ogólnopolskiego konkursu dla absolwentów szkół prowadzących kształcenie zawodowe pn. "Technik-Absolwent".
Janów Podlaski: Sukcesy uczniów i absolwentki

Autor: Archiwum

Rywalizacja organizowana jest przez Stowarzyszenie Inżynierów i Techników Mechaników. Przedstawicielka naszego regionu otrzymała nagrodę za całokształt swoich osiągnięć w specjalności technik hodowca koni.

To nie jedyny sukces janowskiej szkoły. Niedawno pięcioro uczniów technikum otrzymało stypendia w ramach programu "Lubelska kuźnia talentów 2019-2021" realizowanego przez Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego. Stypendia przyznano Julii Haque - uczennicy klasy IV, Katarzynie Jodko i Tomaszowi Wiciejowskiemu- uczniom klasy III, Julii Harwackiej i Dominice Krzyżanowskiej - uczennicom klasy II. Wszyscy wyróżnieni uczniowie kształcą się w zawodzie technik hodowca koni.

W tym roku w województwie lubelskim stypendia zostały przyznane 500 najzdolniejszym uczniom. Otrzymywać będą oni 400 zł miesięcznie przez okres 10 miesięcy.


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
ReklamaKolejowy Serwis Mobilny
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama