Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
Poniedziałek, 8 sierpnia 2022 09:54
Reklama

Pobił żonę i groził jej i dzieciom śmiercią

Do tymczasowego aresztu na trzy miesiące trafił 55-latek z gminy Radzyń Podlaski, który będąc pod wpływem alkoholu wszczął domową awanturę, pobił swoją żonę i groził śmiercią jej i dzieciom. Jak się okazało gehenna bliskich mężczyzny trwała od dłuższego czasu. 55-latkowi grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
Pobił żonę i groził jej i dzieciom śmiercią
Autor: pexels.com

W minioną niedzielę dyżurny radzyńskiej jednostki powiadomiony został o awanturującym się mieszkańcu gminy Radzyń Podlaski. - Z relacji zgłaszającej wynikało, że mąż będąc pod wpływem alkoholu jest wobec niej agresywny. Skierowani na miejsce interwencji policjanci potwierdzili zgłoszenie kobiety. Mundurowi ustalili, że mężczyzna będąc w stanie nietrzeźwości wszczął awanturę domową, w trakcie której zaczął szarpać oraz bić kobietę, a także groził jej pozbawieniem życia. Jego agresja skierowana była również do dzieci - relacjonuje asp. Piotr Mucha z KPP w Radzyniu Podlaskim. Oprócz przemocy fizycznej 55-latek stosował również przemoc psychiczną poprzez poniżanie i wyzywanie swoich najbliższych. 55-latek został zatrzymany przez funkcjonariuszy i trafił do policyjnego aresztu. Badanie alkomatem wykazało w jego organizmie niemal 2 promile alkoholu.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutów. Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim przychylił się do wniosku policji i prokuratora, stosując wobec 55-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. Za popełnione czyny, zgodnie z obowiązującymi przepisami grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
Reklamareklama Wschodniego Banku Spółdzielczego w Chełmie
Reklama
Reklama