Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
wtorek, 23 czerwca 2026 18:14
Reklama
Reklama

Piszczac: Co będzie ze świerkiem na skwerze?

Mieszkańców Piszczaca niepokoi fakt, że ze skweru w centrum miejscowości znikną drzewa. - W ostatnim czasie przeprowadzano tam jakieś prace. Martwimy się, że wszystkie drzewa zostaną wycięte - mówią osoby, które zgłosiły się do redakcji Słowa Podlasia.
Piszczac: Co będzie ze świerkiem na skwerze?

Autor: Archiwum

– Niepokoimy się, bo dużo się ostatnio słyszy o wielkich wycinkach drzew i zastępowaniu zieleni betonem. Nie chcemy, by nasz skwer podzielił los innych – argumentują zaniepokojeni mieszkańcy.

Wójt Kamil Kożuchowski uspokaja, że chodziło o pielęgnację drzew. (...)

Cały artykuł przeczytacie w papierowym i elektronicznym wydaniu Słowa Podlasia z 27 kwietnia


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama