Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
piątek, 27 marca 2026 04:40
Reklama
Reklama
Reklama

Gmina Biała Podlaska: Bezpłatne badania na boreliozę

Samorząd zachęca mieszkańców do bezpłatnych badań przesiewowych na boreliozę. To projekt realizowany przez Centrum Medyczne "SANITAS".
Gmina Biała Podlaska: Bezpłatne badania na boreliozę

Autor: pixabay.com/poglądowe

Osoby chętne mogą zgłaszać się do pracowników socjalnych Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Białej Podlaskiej pod nr. tel. 83 88 89 226. Zapisy trwają do 14 maja. Należy pamiętać, że samorząd przyjmuje zapisy jedynie od mieszkańców gminy wiejskiej Biała Podlaska.

W projekcie może wziąć udział każdy mieszkaniec województwa lubelskiego w wieku 15 lat i więcej, osoba aktywna zawodowo: pracująca, pozostająca bez zatrudnienia, ale poszukująca pracy, osoba zainteresowana podjęciem pracy, które są narażone na przebywanie w miejscach występowania kleszczy (zawodowo bądź hobbystycznie), a także znajdują się w wieku aktywności zawodowej. W tym celu należy kontaktować się bezpośrednio z centrum "SANITAS".


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: NajTreść komentarza: Jesteśmy bardzo zachwyceni tym rozwiązaniem, my mieszańcy, tylko opłaty za niskie !Data dodania komentarza: 26.03.2026, 12:52Źródło komentarza: BIAŁA PODLASKA: Oto plan na płatne parkowanie w mieście. Jest obszar i stawki opłatAutor komentarza: babsztyl !Treść komentarza: Miałem kiedyś w obiektywie kosa siedzącego na sierpniowym słoneczniku, w pełnym srebrnego blasku świetle księżyca w pełni, nie zdążyłem go zdjąć... Kto go wypłoszył ?Data dodania komentarza: 26.03.2026, 12:50Źródło komentarza: Niezwykły kadr z Okuninki doceniony w międzynarodowym konkursie [ZDJĘCIA]Autor komentarza: hulajnoga ( electric )Treść komentarza: Śmiesznie niskie stawki za to parkowanie, będę wnioskował o pomnożenie przez 10 , strefę płatnego parkowania też trzeba powiększyć, dość już panoszenia się czterokółkowców w moim mieście !Data dodania komentarza: 26.03.2026, 12:36Źródło komentarza: BIAŁA PODLASKA: Oto plan na płatne parkowanie w mieście. Jest obszar i stawki opłatAutor komentarza: ZZTreść komentarza: Pan prezydent to nie skonsultował cen z mieszkańcami. Urzędnicy z UM już plują więc padać będzie dalej. Za taczkę też trzeba będzie zapłacić?Data dodania komentarza: 26.03.2026, 11:03Źródło komentarza: BIAŁA PODLASKA: Oto plan na płatne parkowanie w mieście. Jest obszar i stawki opłatAutor komentarza: mieszkaniecTreść komentarza: Trafnie wytypowana strefa obejmuje starostwo, urząd gminy, Zus.......po co mieszkaniec ma blisko parkować i urzędnikom gitare zawracać.Data dodania komentarza: 26.03.2026, 09:02Źródło komentarza: BIAŁA PODLASKA: Oto plan na płatne parkowanie w mieście. Jest obszar i stawki opłat
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama