Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
poniedziałek, 3 października 2022 13:47
Reklama

MB Mega Hurtownia Narzędzi

– W związku z chęcią rozwoju osobistego oraz ambicjami postawiłem na własne siły i otworzyłem własny biznes – mówi właściciel firmy Michał Bogdaniuk. Obecnie przedsiębiorstwo zajmuje się internetową, detaliczną i hurtową sprzedażą narzędzi, elektronarzędzi, urządzeń spalinowych, wyposażenia warsztatowego oraz części i akcesoriów. Posiada dwa punkty stacjonarne:  hurtownię w Białej Podlaskiej przy ulicy Sidorskiej 102 i sklep w Siemiatyczach przy ulicy 11 Listopada 73.
MB Mega Hurtownia Narzędzi

MB Mega Hurtownia Narzędzi prowadzi też sprzedaż internetową poprzez popularne serwisy m.in. allegro, a dzięki szybkiej i profesjonalnej obsłudze oraz konkurencyjnym cenom w bardzo szybkim tempie zyskuje rzeszę zadowolonych klientów. Bogaty asortyment i wieloletnie doświadczenie to klucz do sukcesu firmy.

– Stawiamy na rozwój biznesu poprzez poszerzenie działalności: zwiększenie sprzedaży, a tym samym powiększenie liczby nowych pracowników, w każdym z prowadzonych przez siebie punktów. Cały czas zwiększamy asortyment, po dużo większe maszyny  chcąc wyposażać warsztaty w 100 procentach. Jeżeli chcieliby Państwo zapoznać się z ofertą firmy, zapraszam na stronę mbmeganarzędzia.pl lub telefonicznie pod numerem 505 563 750 – dodaje właściciel.

MB Mega Hurtownia Narzędzi SMS O TREŚCI SPMK.9 NA NUMER 73601 (3zł+VAT = 1 głos) lub 7643 (6 zł+VAT = 3 głosy) lub 79567 (9zł+VAT = 5 głosów)


Oceń

Napisz komentarz
Komentarze
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: MTreść komentarza: Tylko nie mówcie, że to ta "gwiazda" ze zdjęcia.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 13:32Źródło komentarza: Okradła i złamała mu serce. Na dodatek wyszła za innegoAutor komentarza: BruesTreść komentarza: Taka Informacja! Przed wprowadzeniem nowych przepisów pieszy znajdujący się na przejściu miał pierwszeństwo więc oczywiście ludzie gineli. Ale każdy był nauczony że należy podejść do przejścia, rozejrzeć się i oczekiwać na możliwość wejścia. Dziś po zmianie przepisów pieszy podchodzi do przejścia i już ze świadomością że ma prawnie pierwszeństwo, nie zważając na pojazdy znajdujące się w ruchu bez możliwości zatrzymania się, wkracza wprost pod nadjeżdżający pojazd. Ludzie ogarnijcie się. Pierwszeństwo nie daje nam nieśmiertelności.Data dodania komentarza: 03.10.2022, 12:34Źródło komentarza: Dlaczego piesi giną na przejściach dla pieszych? Odpowiedź zaskakujeAutor komentarza: Karolina wTreść komentarza: Nie rozumiem, po co mają sprawdzac deklaracje dot. Śmieci czy rozliczenia podatkowe? Jaki ma to związek z ogrzewaniem?Data dodania komentarza: 29.09.2022, 16:51Źródło komentarza: Wnioskowałeś o dodatek węglowy? Urzędnik sprawdzi teraz twoje śmieciAutor komentarza: KaczanTreść komentarza: 40tyś i 5tyś debetu brzmi lepiejData dodania komentarza: 28.09.2022, 19:39Źródło komentarza: Chciała sprzedać płaszcz. Straciła prawie 8 tysięcy złotychAutor komentarza: sdgfhfgTreść komentarza: https://www.slowopodlasia.pl/artykul/19999,to-spelnienie-naszych-marzen-rozpoczyna-sie-budowa-hali-widowiskowo-sportowej-w-miedzyrzecu-podlaskimData dodania komentarza: 28.09.2022, 00:06Źródło komentarza: "To spełnienie naszych marzeń". Rozpoczyna się budowa hali widowiskowo-sportowej w Międzyrzecu Podlaskim
Reklama
Reklama
Reklama